| iletişim | bilgi formu |    Linkler

 
 eMail Duyuru ve Haber Listesi

Haber ve Duyuru
Listesi - Üyelik !
 

 
  Rekare Google Plus Google+
 

Gizlilik ve Hukuk Kuralları

 ana sayfa > gizlilik & hukuk
 Logix Logosauwww.logix.wsRekare ve Logix internet sayfalarında yer alan tüm görüntü, resim, video, hareketli imaj ve diğer tüm yazıların sahibi Rekare firmasıdır. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine göre Rekare'nin yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, web sitesi içeriğinin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz ve alıntı yapamaz. Sayfada bulunan tüm marka, ürün adları, ticari ünvan ve logolar ilgili firmalara aittir.


Bu sayfada görülen ürünler, resimleri ve aksesuarları görsel imgeler olup, satın alınan ürünlerden farklılık gösterebilirler.
 

Rekare, önceden herhangi bir bilgi vermeden site üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler ve farklılıklar nedeniyle Rekare herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Gizlilik:  Sayfalar üzerinde bulunan forum ve ilgili alanlardan yapılan müşteri giriş ve bilgileri, gizlilik politikası gereği üçüncü kişiler ile paylaşılmaz ve tüm hakları müşteriye ait olup Rekare bu konuda gelen talepleri, yasal veya adli takip olmadığı sürece kimseye vermez.

 

 


Logix Broşür